2022 m. laimėjimo tikimybė pagal ESPN FPI

Artėjant 2022 m. koledžo futbolo sezonui, Oklahomos Sooners komanda nori sugrįžti į Didžiojo 12 kalno viršūnę. Vieni iš favoritų kovoti dėl konferencijos, Sooners turės išvengti pralaimėjimų keliose tiesioginėse rungtynėse, kad sugrįžtų į svarbią vietą tarp konferencijos priešų.

Per pastaruosius du sezonus Linkolno Riley vadovaujama „Sooners“ pralaimėjo po porą konferencijos rungtynių. 2020 m. Ajovos valstija ir Kanzaso valstija metų pradžioje apvertė Sooners. 2021 m. Baylor ir Oklahoma State sezono pabaigoje įveikė Oklahomą.

Nors Oklahoma pateko į „Big 12“ titulą ir jas laimėjo, 2020 m. jiems reikėjo daug pagalbos, kad ten patektų po dviejų ankstyvų pralaimėjimų.

Likus mažiau nei dviem mėnesiams iki 2022 m. sezono atidarymo prieš UTEP pradžios, ESPN futbolo galios indeksas atnaujino savo naujausias pergalės prognozes. Pažiūrėkime, kaip prognozuojama, kaip Sooners seksis 2022 m. Kaip ir praėjusiais metais, tai atnaujinsime prieš atidarymą ir viso sezono metu.

rugsėjo mėn. 3: UTEP kalnakasiai (Normanas)

2012 m. rugsėjo 1 d.; Dalasas, Teksasas, JAV; „Oklahoma Sooners“ gynėjas Landry Jonesas (12) pirmajame kėlinyje meta perdavimą prieš „UTEP Miners“ „Sun Bowl“ stadione. Jimas Cowsert – JAV ŠIANDIEN Sportas

Gaylord šeimos Oklahomos memorialinis stadionas (Normanas)

Numatytas nugalėtojas: Oklahoma

Greičiau laimės tikimybė: 97,9 %

Visų laikų serijas: Oklahoma pirmauja 4:0

Numatomas bėgimo rekordas: 1-0

rugsėjo mėn. 10: Kento valstijos auksinės blykstės (Normanas)

2021 m. spalio 9 d.; Dalasas, Teksasas, JAV; „Oklahoma Sooners“ sirgaliai rungtynėse su „Texas Longhorns“ „Cotton Bowl“. Kevin Jairaj – JAV ŠIANDIEN Sportas

Greičiau laimės tikimybė: 97,1 %

Visų laikų serijas: Pirmasis dviejų komandų susitikimas.

Prognozuojamas bėgimo rekordas: 2-0

rugsėjo mėn. 17: Nebraskos „Cornhuskers“ (Linkolnas)

Memorialinis stadionas (Linkolnas)

Greičiau laimės tikimybė: 60,5 %

Visų laikų serijas: Oklahoma pirmauja 48:38:3

Numatomas bėgimo rekordas: 3-0

rugsėjo mėn. 24: Kanzaso valstijos laukinės katės (Normanas)

2021 m. rugsėjo 18 d.; Normanas, Oklahoma, JAV; Ketvirtajame kėlinyje „Gaylord Family-Oklahoma Memorial“ stadione „Oklahoma Sooners“ kampinis gynėjas DJ Grahamas (viduryje) perėmė kamuolį priešais Nebraskos „Cornhuskers“ puolėją Levi Falcką (88). Kevin Jairaj – JAV ŠIANDIEN Sportas

Greičiau laimės tikimybė: 80,5 %

Visų laikų serijas: Oklahoma pirmauja 77:21:4

Numatomas bėgimo rekordas: 4-0

spalio mėn. 1: TCU raguotos varlės (Fort Worth)

2021 m. spalio 16 d.; Normanas, Oklahoma, JAV; „Oklahoma Sooners“ ekipa Jeremiah Hall (27) švenčia su plačiu krašto gynėju Marvinu Mimsu (17) po to, kai per pirmąjį kėlinį Gaylord Family-Oklahoma Memorial stadione pelnė įvartį prieš TCU Horned Frogs. Kevin Jairaj – JAV ŠIANDIEN Sportas

Amono G. Carterio stadionas (Fort Vertas)

Greičiau laimės tikimybė: 68 %

Visų laikų serijas: Oklahoma pirmauja 17:5

Numatomas bėgimo rekordas: 5-0

spalio mėn. 8: Teksaso „Longhorns“ (Dalasas)

2021 m. spalio 9 d.; Dalasas, Teksasas, JAV; „Oklahoma Sooners“ krašto gynėjas Marvinas Mimsas (17) per ketvirtąjį kėlinį „Cotton Bowl“ turnyre sugriebia kamuolį prieš „Texas Longhorns“ gynėją Darioną Dunną (4). Kevin Jairaj – JAV ŠIANDIEN Sportas

Medvilnė (Dalasas)

Numatytas nugalėtojas: Teksasas

Greičiau laimės tikimybė: 44,6 %

Visų laikų serijas: Teksasas pirmauja 62:50:5

Numatomas bėgimo rekordas: 5-1

spalio mėn. 15: Kanzaso Jayhawks (Normanas)

2021 m. spalio 23 d.; Lawrence’as, Kanzasas, JAV; Kanzaso „Jayhawks“ gynėjas Devinas Nealas (4) per pirmąjį kėlinį Davido Bootho Kanzaso memorialiniame stadione įmuša kamuoliuką prieš Oklahoma Sooners. Jay Biggerstaff – JAV ŠIANDIEN Sportas

Greičiau laimės tikimybė: 96 %

Visų laikų serijas: Oklahoma pirmauja 79:29:6

Numatomas bėgimo rekordas: 6-1

spalio mėn. 20 d.: ATSIGYVIMO SAVAITĖ

2022 m. balandžio 23 d.; Normanas; „Oklahoma Sooners“ vyriausiasis treneris Brentas Venablesas sureagavo per pavasario rungtynes ​​„Gaylord Family Oklahoma Memorial“ stadione. Kevin Jairaj – JAV ŠIANDIEN Sportas

spalio mėn. 27: Ajovos valstijos ciklonai (Amesas, Ajova)

2021 m. lapkričio 20 d.; Normanas, Oklahoma, JAV; Ajovos valstijos „Cyclones“ gynėjas Brockas Purdy (15) per rungtynes ​​Gaylord Family-Oklahoma Memorial stadione sumuša kamuolį prieš „Oklahoma Sooners“ gynėją Davidą Ugwoegbu (2). Kevin Jairaj – JAV ŠIANDIEN Sportas

Džeko Triso stadionas (Amesas)

Greičiau laimės tikimybė: 59,2 %

Visų laikų serijas: Oklahoma pirmauja 78:7:2

Numatomas bėgimo rekordas: 7-1

Lapkričio mėn. 5: Baylor Bears (Normanas)

2019 m. lapkričio 16 d.; Waco, Teksasas, JAV; Oklahomos „Sooners“ gynėjas Marcusas Striplingas (33 m.) ir „Baylor Bears“ įžaidėjas Connoras Galvinas (76 m.) veikė „McLane“ stadione vykusiose rungtynėse tarp „Bears“ ir „Soners“. Jerome Miron – JAV ŠIANDIEN Sportas

Greičiau laimės tikimybė: 69,5 %

Visų laikų serijas: Oklahoma pirmauja 28:4

Numatomas bėgimo rekordas: 8-1

Lapkričio mėn. 12: Vakarų Virdžinijos alpinistai (Morgantaunas)

2021 m. rugsėjo 25 d.; Normanas, Oklahoma, JAV; „Oklahoma Sooners“ saugas Delarrinas Turneris-Yellas (32) per pirmąjį kėlinį perėmė „West Virginia Mountaineers“ Gaylord Family-Oklahoma memorial stadione. Kevin Jairaj – JAV ŠIANDIEN Sportas

Alpinistų laukas Milano Puskaro stadione (Morgantown)

Greičiau laimės tikimybė: 73 %

Visų laikų serijas: Oklahoma pirmauja 11:2

Numatomas bėgimo rekordas: 9-1

Lapkričio mėn. 19: Oklahoma State Cowboys (Normanas)

Lapkričio mėn. 27, 2021; Negazuotas vanduo; „Oklahoma Sooners“ įtemptas žaidėjas Braydenas Willisas (9) sugauna perdavimą prieš Oklahoma State Cowboys kampinį gynėją Jarricką Bernardą-Converse’ą (24) per pirmąjį kėlinį Boone Pickens stadione. Alonzo Adamsas – JAV ŠIANDIEN Sportas

Greičiau laimės tikimybė: 63,9 %

Visų laikų serijas: Oklahoma pirmauja 90:19:7

Numatomas bėgimo rekordas: 10-1

Lapkričio mėn. 26: Texas Tech Red Raiders (Lubbock)

2021 m. spalio 30 d.; Normanas, Oklahoma, JAV; „Oklahoma Sooners“ gynėjas Marcusas Majoras (24) antrajame kėlinyje bėga su kamuoliu prieš „Texas Tech Red Raiders“ Gaylord Family-Oklahoma memorialiniame stadione. Kevin Jairaj – JAV ŠIANDIEN Sportas

Jones AT&T stadionas (Lubbock)

Greičiau laimės tikimybė: 72 %

Visų laikų serijas: Oklahoma pirmauja 23:6

Numatomas bėgimo rekordas: 11-1

Santrauka

2021 m. rugsėjo 18 d.; Normanas, Oklahoma, JAV; „Oklahoma Sooners“ kampinis gynėjas didžėjus Grahamas (9) ir plačiagreitis Drake’as Stoopsas (12) švenčia pergalę prieš Nebraskos „Cornhuskers“ Gaylord Family-Oklahoma memorialiniame stadione. Kevin Jairaj – JAV ŠIANDIEN Sportas

Prognozuojama, kad Oklahoma Sooners 2022 m. laimės 11 iš 12 reguliariojo sezono rungtynių. Red River Showdown prieš Teksasą yra vienintelis žaidimas, kurio Sooners nelaimės, ir tas žaidimas kiekvienais metais meta monetą.

Jei Oklahoma pasiektų 11:1 pagal ESPN futbolo galios indekso projektus, greičiausiai jie dalyvautų „Big 12“ čempionato rungtynėse ir turėtų puikų šansą žaisti dėl vietos koledžo futbolo atkrintamosiose varžybose Brent Venables pirmajame sezone Normane.