Marlins į retą pralaimėjimą atsako trijų pergalių serija | Sportas

Marlins į retą pralaimėjimą atsako trijų pergalių serija |  Sportas

MOREHEAD CITY – „Marlins“ atšoko iš karto po to, kai pamatė, kad jų aštuonių pergalių serija nutrūko ir sukūrė trijų pergalingą seriją.

„Morehead City“, kuris anksčiau šį sezoną taip pat turėjo septynių pergalių seriją, dabar per pastarąsias 20 rungtynių iškovojo nepaprastą 18 triumfų atkarpą ir bendroje sumoje pakilo į 22:7, o tai yra geriausias rodiklis Pakrančių lygumos lygoje.

„Fish“ penktadienį 4:1 nugalėjo „Peninsula Pilots“, šeštadienį pabėgo 1:0 prieš „Wilmington Sharks“, o pirmadienį 6:1 nugalėjo Florencijos „Flamingos“.

Antroje sezono pusėje jie yra 4:1.

Paskutinės dvejos rungtynės buvo anksti paskelbtos dėl prasto oro.

Marlinai mėgavosi retu patogiu triumfu prieš „Flamingos“ (bendras 11:16, antrasis kėlinys 3:1) „Big Rock“ stadione, penkių važiavimų konkurse per šešis padavimus.

Ankstesnėse penkiose rungtynėse ir 11 iš ankstesnių 13 rungtynių lėmė trys ar mažiau važiavimai.

„Morehead City“ sužibėjo tose įtemptose šio sezono varžybose – 15:6 per tris etapus, 10:5 dviejose rungtynėse ir 7:2 vienkartinėse rungtynėse.

„Pitching“ vaidino svarbų vaidmenį šiuose pasirodymuose ir tai padarė penktadienį penkių padavimų aferoje prieš „Sharks“ (12:16, 2:2).

Luke’as Absheris (Tusculum) ir Ty Bothwellas (Indiana) kartu išjungė Wilmingtoną su Absheriu, leisdamas vieną smūgį ir vieną eiti, atmušdamas vieną iš dviejų padavimų, o Brothwellas atmetė du smūgius, atmušdamas du, o eidamas nė vieno iš trijų.

Shayne’as Campbellas (Reinhardtas) suteikė duetui visą bėgimo palaikymą, kurio jiems reikėjo per pirmąjį kėlimą, kai pristatė Sean Johnson (Belmonto abatija) singlą su pagrindais.

Žuvys dabar užėmė paskutinius penkis prieš Wilmingtoną po to, kai pralaimėjo pirmuosius tris serijoje.

——————-

Pralaimėjęs ankstesnėse rungtynėse, „Morehead City“ grįžo į savo pergalę prieš „Peninsula“ (11:16, 0:4) ir šį sezoną nusileido į 6:0 prieš „Pilots“.

Tyleris „Sunkvežimis“ Wehrle’as grįžo į įprastą formą, kai smogė į kairę ir dešinę.

Dešinysis Tiffinas pradėjo pirmojo kėlinio viršūnę dviem tiesiais smūgiais, o po to, kai smūgiavo trečiuoju smūgiu, išmušė ketvirtą.

Abu prasižengimai įsibėgėjo antroje pusėje, kai pilotai įmušė važiavimą kėlinio viršuje. Iš gaudytojo Cole’o Stanfordo (Gordono valstija) gaudytojas musė iš trečiosios bazės parvežė Trey’ų Morganą (Virdžinijos karinis institutas).

Tada „Marlins“ suderino šį rezultatą su savo bėgimu kėlinio apačioje.

Po to, kai pirmieji du žaidėjai buvo išėję į pensiją, Braeden O’Shaughnessy (Youngstown valstija) išleido singlą, o paskui stalą užėmė kitas naujoko Jase’o Felkerio singlas. Johnsonas surinko vieną RBI rezultatą, O’Shaughnessy ir išlygino rezultatą.

Po antrojo iningo viskas vyko Fishui.

Wehrle’as atliko penkis padavimus, atidavė vieną bėgimą po trijų smūgių, atmušdamas 10 ir eidamas du.

Loganas Garza (Teksaso A&M Kingsville) atleido Wehrle’ą, o po kėlinio perėmė Brendanas Beanas (Pensilvanija).

Beanas laimėjo keturis kartus per 1 2/3 padavimų vienu ėjimu.

Rezultatas išliko lygus 1:1, o septintajame kėlinyje atsidūrė iki galo, kai pirmaujančias žaidėjas Zackas Milleris (Catawba) sutriuškino vieną per kairę aikštės sieną, žaisdamas namuose. Millerio bomba nuskriejo 400 pėdų ir išvedė Marlins į priekį 2:1.

Jie sugebėjo rasti porą draudimo važiavimų ir išsiveržti į priekį 4:1.

Reese Wissinger (Pietryčių kraštas) užbaigė žaidimą ir užsidirbo ataką – atmušė du ir atidavė vieną smūgį per 1 1/3 padavimų.

——————-

Šiemet Fish nusileido į 2:0 prieš Florenciją dėl savo penkių važiavimų pergalės.

Dylanas Rogersas (Apalačų valstija) ir Johnsonas važiavo po du važiavimus, o visa kita atliko aikštelės darbuotojai.

Peteris Allegro (Portlandas), Garza ir Trey’us Jerniganas (Apalačų valstija) suvienijo jėgas ir leido atlikti tik vieną bėgimą penkiais smūgiais. Allegro atidavė keturis smūgius per keturis padavimus, atmušdamas keturis ir eidamas tris. Garza atmušė du ir žengė vieną per uždarą ir be smūgio padavimų, o Jerniganas atmušė vieną ir leido vieną smūgį uždarymo metu.

„Marlins“ trečiadienį priims „Asheboro Zookeepers“ (8:20, 5:0) Big Rock stadione, ketvirtadienį keliaus į Holi Springsą, kur susikauti su „Salamanders“ (15:12, 1:2), o penktadienį grįš į Big Rock stadioną. rungtynėms su „Sharks“ ir šeštadienį išvyko į „Pilots“.